- Nou
Cod produs: GBS079.03.004R
| Producator | ISOLAB |
|---|---|
| Material | Polipropilena |
| Cantitate | O bucata |
| Culoare | Rosu |
| Numar orificii | 45 |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 275*160*70 mm |
| Compatibilitate | Tuburi cu Ø 20 mm |
| Cod produs | 079.03.004R |
| Producator | ISOLAB |
|---|---|
| Material | Polipropilena |
| Cantitate | O bucata |
| Culoare | Rosu |
| Numar orificii | 45 |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 275*160*70 mm |
| Compatibilitate | Tuburi cu Ø 20 mm |
| Cod produs | 079.03.004R |