Cod produs: GBS061.01.100
| Producator | ISOLAB |
|---|---|
| Material | Sticla borosilicata |
| Cantitate | 10 bucati |
| Culoare | Transparenta |
| Filet | GL 45 |
| Autoclavabile | Da, la 121°C |
| Volum | 100ml |
| Cod produs | 061.01.100 |
| Producator | ISOLAB |
|---|---|
| Material | Sticla borosilicata |
| Cantitate | 10 bucati |
| Culoare | Transparenta |
| Filet | GL 45 |
| Autoclavabile | Da, la 121°C |
| Volum | 100ml |
| Cod produs | 061.01.100 |