- Nou
Cod produs: GBS061.01.902
| Producator | ISOLAB |
|---|---|
| Material | Sticla borosilicata |
| Cantitate | 4 bucati |
| Culoare | Transparenta |
| Filet | GL 45 |
| Autoclavabile | Da, la 121°C |
| Volum | 2000ml |
| Cod produs | 061.01.902 |
| Producator | ISOLAB |
|---|---|
| Material | Sticla borosilicata |
| Cantitate | 4 bucati |
| Culoare | Transparenta |
| Filet | GL 45 |
| Autoclavabile | Da, la 121°C |
| Volum | 2000ml |
| Cod produs | 061.01.902 |