- Nou
Cod produs: GBS078.01.002
| Cantitate | 10 bucati |
|---|---|
| Dimensiuni exterioare (L*Ø) | 100*16 mm |
| Material | Sticla |
| Viteza maxima de centrifugare | 3500 x g |
| Grosime perete | 1 - 1.1 mm |
| Producator | ISOLAB |
| Volum | 15 ml |
| Gradatie | Da |
| Cod produs | 078.01.002 |