- Nou
Cod produs: GBS079.01.001O
| Material | Polipropilena |
|---|---|
| Cantitate | O bucata |
| Culoare | Portocaliu |
| Numar orificii | 84 |
| Diametru eprubete (Ø) | 13 mm |
| Producator | ISOLAB |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 125*265*70 mm |
| Cod produs | 079.01.001O |
| Material | Polipropilena |
|---|---|
| Cantitate | O bucata |
| Culoare | Portocaliu |
| Numar orificii | 84 |
| Diametru eprubete (Ø) | 13 mm |
| Producator | ISOLAB |
| Dimensiuni exterioare (L*l*h) | 125*265*70 mm |
| Cod produs | 079.01.001O |