- Nou
Cod produs: GBS061.01.903
| Producator | ISOLAB |
|---|---|
| Material | Sticla borosilicata |
| Cantitate | o bucata |
| Culoare | Transparenta |
| Filet | GL 45 |
| Autoclavabile | Da, la 121°C |
| Volum | 3000ml |
| Cod produs | 061.01.903 |
| Producator | ISOLAB |
|---|---|
| Material | Sticla borosilicata |
| Cantitate | o bucata |
| Culoare | Transparenta |
| Filet | GL 45 |
| Autoclavabile | Da, la 121°C |
| Volum | 3000ml |
| Cod produs | 061.01.903 |